eins zwei drei vier fuenf sechs sieben acht neun zehn

GRAMMER CZ, s.r.o., dceřiná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pracovníka na pozici

Údržbář – Mechatronik / Mechanik strojů

OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Středoškolské, nebo odborné vyučení s maturitou / výučním listem – obor *Mechanik seřizovač – Mechatronik / Mechanik strojů
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, odpovědnost
  • Samostatnost i práce v týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Základní znalost anglického jazyka

ZA VAŠI PRÁCI NABÍZÍME:

  • Jistotu v prosperující firmě
  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Důkladné individuální zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu nebo svozová doprava)
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené + Sickday

PRACOVNÍ NÁPLŇ A ÚKOLY:

  • Práce v třísměnném provozu
  • Provádění pravidelné údržby dle osnov a individuálního zadání
  • Práce v oboru senzoriky, pneumatiky, hydrauliky
  • Seřizování a kontrola jednoúčelových výrobních zařízení
  • Podílení se na zlepšování chodu jednoúčelových výrobních zařízení
  • Práce s roboty
  • Praxe v oboru vítána

Kontakt

GRAMMER CZ, s.r.o.
Štěpánka Heřmanová
Telefon: +420 412 120 209