eins zwei drei vier fuenf sechs sieben acht neun zehn

GRAMMER CZ, s.r.o., dceřiná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pracovníka na pozici

Disponent logistiky

POŽADUJEME:

Organizační a komunikační schopnosti
Spolehlivost, odpovědnost
Samostatnost i práce v týmu
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, SAP)
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka (denní písemná i ústní komunikace)

NABÍZÍME:

Jistotu v prosperující firmě
Dobré finanční a pracovní podmínky
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
Důkladné individuální zaškolení
Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu)
13. a 14. plat
25 dní dovolené + Sickday

PRACOVNÍ NÁPLŇ A ÚKOLY:

Zpracování objednávek (odvolávek) od zákazníka
Zajišťovat komunikaci s dodavatelem či zákazníkem (telefonická, elektronická, osobní návštěvy)
Zajišťovat komunikaci s nákupním oddělením ohledně dodavatelské morálky
Evidence a hodnocení dodavatelské schopnosti společnosti,
Kontrola skladových zásob (monitoring, reporting)
Kontrola plnění dodavatele odvolaného a potvrzeného množství a termínů
Kontrola správnosti dat v systému
Koordinace logistických procesů a projektů (optimalizace skladových zásob, změnová řízení v sérii, obalové koncepty)
Tvorba odbytových plánů a materiálová dispozice

Kontakt

GRAMMER CZ, s.r.o.
Štěpánka Heřmanová
Telefon: +420607 076 228