eins zwei drei vier fuenf sechs sieben acht neun zehn

GRAMMER CZ, s.r.o., dceřiná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pracovníka na pozici

Supplier Quality Assurance - SQA

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
Velmi dobrá znalost NJ nebo AJ
Praktické zkušenosti v oblasti řízení a rozvoje dodavatelů v automotive
Znalost IATF 16949
Znalost standardů a základních nástrojů kvality
Technické myšlení, dobré komunikativní a organizační schopnosti
Aktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
Časová flexibilita

NABÍZÍME:

Jistotu v prosperující firmě
Dobré finanční a pracovní podmínky
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
Důkladné individuální zaškolení
Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu)
13. a 14. plat
25 dní dovolené + Sickday

PRACOVNÍ NÁPLŇ A ÚKOLY:

Zodpovědnost za řízení a rozvoj dodavatelů
Řízení reklamací vstupního materiálu, přejímky neshodných dílů s dodavateli
Řízení procesu kontroly vstupního materiálu
Sledování, hodnocení a koordinace výkonnosti dodavatelů v oblasti kvality
Provádění auditů u dodavatelů, účast na interních auditech
Zpracování dat pro týdenní a měsíční zprávy v rámci dodavatelské kvality
Spolupráce při vzorkování nových komponentů
Sledování nápravných opatření u dodavatelů - neustálé zlepšování / rozvoj dodavatelů

Kontakt

GRAMMER CZ, s.r.o.
Štěpánka Heřmanová
Telefon: +420 412 120 209